Dla producentów

Gdzie sprzedawać wyroby z drewna?


Jeśli szukacie Państwo odbiorców dla swoich wyrobów z drewna, to właśnie trafiliście we właściwe miejsce. Nasza firma zajmuje się sprzedażą i dystrybucją wyrobów z drewna przez internet i chętnie przyjmiemy ofertę współpracy.

Oferujemy szeroki asortyment wyrobów drewnianych. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy zawsze służą pomocą i doradztwem.

Dzięki naszemu sklepowi internetowemu możemy zapewnić odbiorców z całej Polski, a nawet z zagranicy. Współpraca z nami oznacza nie tylko dystrybucję waszych produktów, ale także możliwość pozyskania nowych rynków zbytu.

Jeśli jesteście zainteresowani współpracą, zachęcamy do kontaktu. Chętnie omówimy szczegóły i przedstawimy korzystne warunki współpracy.

 

Jesteś producentem? Możemy kupić twoje wyroby.

Jesteśmy elastyczni i otwarci na różnorodne propozycje. Zależy nam na długofalowej współpracy i budowaniu zaufania z naszymi partnerami. Nasze doświadczenie w sprzedaży produktów drewnianych pozwala nam na profesjonalne podejście do każdego zlecenia.

Dysponujemy także magazynem, co umożliwia nam składowanie większych ilości towaru, dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować duże zamówienia. Dbamy o szybkie i sprawnie przeprowadzone transakcje oraz o wysoką jakość obsługi klienta.

Jeśli więc szukacie Państwo nowych kanałów dystrybucji dla swoich produktów, zapraszamy do współpracy z naszą firmą. Z nami możecie liczyć na stabilną sprzedaż i zadowolenie z naszej współpracy. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Państwa pytania i udzielimy więcej informacji na temat naszej działalności.

Zapraszamy do kontaktu drogą mailową lub telefoniczną. Czekamy na Wasze oferty!

Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl